Хмарні рішення для ТБ

Kiloview

Kiloview logo

Компанія Live-TV Service – офіційний представник торгової марки Kiloview в Україні

 

Kiloview 1

Асортимент продукції Kiloview – відеоенкодери, відеодекодери та відеоконвертори. Продукція Kiloview має високу якість та надійність, це обладнання розраховано на роботу у безперервному режимі 24/7. Майже все обладнання має версії для встановлення в телекомунікаційні шкафи, деякі моделі мають кріплення для накамерного встановлення. Протоколи та технології, які підтримуються: NDI, NDI-HX, SRT, RTMP, RTSP, H264, H265, 4G, HD-HDMI, 4K-HDMI, 3G-SDI, 12G-SDI. Посилання на офіційний сайт компанії Kiloview: kiloview.com

 

Бондингові енкодери серії Р1 та Р2 

Screenshot3Live-мовлення через мережі 3G та 4G

У сучасному світі здійснення мовлення в прямому ефірі не складає ніякої праці завдяки інноваційним рішенням, таким як стільниковий зв'язок, який має безліч переваг у порівнянні з іншими способами мовлення, але вам все одно доводиться носити громіздке обладнання, яке може обмежувати ваше пересування, коли це необхідно.

Детальніше...

Ми використовуємо стандартний і компактний 4G відеокодер для досягнення необхідної високошвидкісної передачі відео стільникового зв'язку, яка не вимагає використання будь-якого громіздкого обладнання.

 

Screenshot2Як це працює?

Це простий процес, відео з вашої камери передається в відеокодер з декількома SIM-картами, щоб розподілити дані на пакети і перенаправити їх на наш хмарний сервер, де практично миттєво створюється відеопотік і відправляється в центр мовлення або потрібну платформу соціальної мережі.

Детальніше...

Відеопотік передається одночасно через кілька мереж 3G-4G на хмарний сервер. Управління потоком – через WEB інтерфейс хмарного сервера. З хмарного сервера потік може бути відправлений на приймач, що знаходиться в апаратній каналі, або відправлений на будь-який RTMP або SRT сервер.

 

Kiloview 2

4G-кодер

Сигнал із камери або телефону надсилається на 4G-відеокодер із вбудованими SIM-картами. Також є підключення до Wi-Fi та дротової мережі. Максимальна кількість підключень до мережі інтернет – 5 одночасних підключень до різних мереж.

 

Замовити обладнання