Хмарні рішення для ТБ

Easycaster

 Easycaster logo3
Easycaster software - це набір програмних продуктів для телемовлення. Програмні інструменти Easycaster створені для зручності роботи з бібліотеками обробки відео, які використовуються в мовних системах.

 

 

Icona transcoder

 

Easycaster Transcoder Lite. Графічна оболонка для управління процесами обробки відеопотоків FFmpeg. Програмний пакет FFmpeg для Windows можна завантажити на сайті zeranoe.com, або використовувати кастомную збірку, скомпільовану з початкових кодів. Transcoder Lite запускає процеси обробки відеопотоків при завантаженні системи, потоки перевіряються на наявність помилок, при наявності помилок проводиться перезапуск процесів. У програмі є візуальний контроль основних параметровпроцессов кодування.

Скачать программу

 

Icona prompter

 

  

Easycaster Prompter. Програма працює з будь-якими телесуфлерми, побудованими на базі комп'ютера з ОС Windows і двох моніторів. Додатково є режим годин / таймера прямого ефіру, з текстовими підказками ведучому і графічними повідомленнями. Обмеження демоверсії - час роботи 10 хв.

Скачать демоверсию программы

 

  Icona restreamer2

 

 

Easycaster restreamer. Ця програма призначена для для одночасної трансляції прямого ефіру на кілька місць для розміщення відеофайлів. Крім протоколу RTMP потоки можна відправляти на сервери, що працюють з протоколом SRT. Ця програма є графічною оболонкою для FFmpeg. Програмний пакет FFmpeg для Windows можна завантажити на сайті zeranoe.com, або використовувати кастомную збірку, скомпільовану з початкових кодів. Для роботи з протоколом SRT використовувана збірка FFmpeg повинна підтримувати цей протокол. Обмеження демоверсії - час роботи 25 хв.

 

Скачать демоверсию программы

 

Icona player

 

 

Easycaster Cloud Playout. Хмарний ТВ плейаут для створення телеканалів і для систем внутрішнього телебачення.

Заказать услугу

Icona player 512

Easycaster Indoor TV Player. Андроїд плеєр для систем Indoor-TV і Digital Signage. Відео плеєр управляється дистанційно, відтворює з сервера тільки той відеопотік, який призначений для даного екрану.

Заказать услугу